ÇOCUKLARDA GÜVENLİ İLAÇ KULLANIMI VE ECZACININ ROLÜ KONULU MİEP EĞİTİMİ 4 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ ODAMIZDA YAPILACAKTIR.
TEB Eczacılık Akademisi tarafından verilen eğitimlerden "Çocuklarda Güvenli İlaç Kullanımı ve Eczacının Rolü" konulu eğitimi 4 Haziran Cumartesi günü odamızda yapılacaktır. Doç.Dr. Mesut SANCAR' ın vereceği eğitime katılım bedeli 50,00 TL dir. Eczacılarımızın 30 Mayıs Pazartesi gününe kadar odamıza başvurmaları gerekmektedir.
Bilgilerinize sunulur.
30 Mayıs 2016 - Okunma Sayısı : 2544