ERDEMLİ İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN ECZANE ÇALIŞANLARI İÇİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ 23/24 EKİM 2015 TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR.
Bildiğiniz üzere 01.01.2013 tarihinden itibaren çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri alma zorunluluğu başlamıştır.
Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen eğitimler Merkez ilçemizde tamamlanmış olup, 23/24 Ekim 2015 tarihlerinde Erdemli İlçemizde yapılacaktır.
Eğitimler 1'er gün planlanmış olup, 8 saat sürecektir. Her gün 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Eğitim günleri ekte sunulmuştur. 24 Ekim Cumartesi günü yapılacak eğitimde tek personel çalışan kişilere öncelik verilecektir. (Tek personeller başvuruya Sigortalı Hizmet dökümü eklemelidir.) eğitim bedeli 35 TL'dir.
Eğitim Erdemli Devlet Hastanesi Konferan Salonunda yapılacaktır. Eğitime katılacak olan eczane çalışanlarının ekteki başvuru formuna tercih ettikleri tarihleri bildirerek 16 Ekim Cuma gününe kadar Erdemli Temsilciliğimize başvuru yapmaları gerekmektedir.
Bilgilerinize sunulur.
Eğitim Programı
Başlama Saati 08:30
Öğlen Arası 12:00 / 13:00
Bitiş Saati 17:30
BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ