NÜKLEER KARŞITLARINA ÇAĞRI !! 10 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ AKKUYU'YA GİDİYORUZ.
Değerli Meslektaşlarımız;
Nükleer Karşıtı mücadelede Akkuyu'ya 11 Temmuz'da açılan davalar için bilirkişi heyeti gelecektir. 40 yıllık davaya sahip çıkmak adına 10 Temmuz Pazar günü saat 12:00 de Akkuyu'da bulunulacaktır.
10 Temmuz Pazar gününü nükleer karşıtlarının ulusal çapta bir araya geleceği bir etkinlik gününe dönüştürelim. Çadırını ve yüreğini al da gel diyoruz. Mersin'den sabah saat 6 da hareket edecek araçlarla ilgili ayrıntılar daha sonra paylaşılacaktır.
Bilgilerinize sunarız.