ODAMIZ TARAFINDAN YAPILMASI PLANLANAN EĞİTİMLERE DAİR ANKET FORMU
Değerli meslektaşlarımız;
Üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Odamızın 2018 yılında gerçekleştireceği eğitimlerin belirlenmesine yönelik olarak hazırladığımız bu anket aracılığıyla eğitim taleplerinizi bize ileterek; 2018 yılı eğitim planının oluşturulmasına görüş ve önerilerinizle katkıda bulunabilirsiniz.
Üyelerimizden gelen tüm talepler değerlendirilerek; en çok talep gelen konular ve ağırlıkta tercih edilen zaman öncelikli olmak üzere Odamızın 2018 yılı eğitim takvimi oluşturulacak ve web sayfamızda yayınlanacaktır.
Anketimize katılım için son tarih; 18 Aralık 2017 Pazartesi günü saat 17.00’dir.
İlginize teşekkür eder; iyi çalışmalar dileriz.