ÖNEMLİ !! MOR VE TURUNCU REÇETELERİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NE TESLİMİ HAKKINDA
İl Sağlık Müdürlüğü'nün Odamıza göndermiş olduğu yazıda;
Her ayın ilk on günü içerisinde Müdürlüğe gönderilen Mor ve Turuncu Reçetelerin teslimi ile birlikte aynı süre içerisinde reçete listelerinin "recete@mersinsaglik.gov.tr" adresine mail olarak gönderilmesi gerektiği bildirilmiştir.
Bilgilerinize sunarız.
30 Nisan 2016 - Okunma Sayısı : 2670