YANGIN BÖLGELERİNE GÖNDERİLECEK HİJYEN PAKETİ YARDIMI HAKKINDA
Değerli meslektaşlarımız;
İlimizde yaşanan orman yangınlarında zarar gören halkımıza Odamız tarafından yardım paketleri gönderilmişti. Bu yöndeki yardım çalışmalarımız devam etmekte olup, Mersin Valiliği ve Afad ile yapılan görüşmeler sonucunda hijyen paketi ihtiyacı olduğu bilgisi tarafımıza iletilmiştir. Güney Ecza Kooperatifi işbirliği ile hijyen paketlerimiz hazırlanmaktadır.
Hijyen paket adedi 35,98 TL olup, yardıma destek vermek isteyen meslektaşlarımızın 6 Ağustos Cuma günü mesai bitimine kadar Güney Ecza Kooperatifi satış temsilcilerine bilgi vermeleri gerekmektedir.
Bilgilerinize sunarız.