15 Eylül'de vizyona girecek olan "BENZERSİZ" filminin gösterimi Mersin'deki sinemalarda planlanmamış olup, Odamız tarafından yapılan görüşmeler sonucunda Palm City Cinemarine'de 19.45 seansı sadece eczacılarımız için rezerve edilmiştir.
Kontenjan sınırlı olup, isteyen meslektaşlarımız 2 kişi katılabileceklerdir. Filmi birlikte izlemek isteyen meslektaşlarımızın yarın (12 Eylül 2017) itibariyle davetiyelerini Odamızdan temin edebileceklerini bildirir,
Bilgilerinize sunarız.
Not. Katılım ücretsizdir.