Eczanelerde ekip olma, hizmet kalitesini artırma ve kurumsallaşma ile ilgili Özer Sinan YALANUZ'un katılımı ile "Değişen ve Gelişen Eczanelerdeki Ayak İzleri" başlıklı, eğitimimiz 7 Nisan Cumartesi günü saat 10:00 'da Odamızda yapılacaktır.
Eğitim ücretsiz olup, katılmak isteyen meslektaşlarımızın 5 Nisan Perşembe günü mesai bitimine kadar Odamıza bilgi vermeleri gerekmektedir.
Bilgilerinize sunarız.