Odamız tarafından 28 Temmuz Pazar günü Kayrakkeşli, Kızılasma Köprüsü'ne gezi ve piknik organizasyonu düzenlenecektir. Kendi araçları ile gelmek istemeyen meslektaşlarımız için otobüs ile transfer sağlanacaktır. 12 yaş altı ücretsiz olup katılmak isteyen meslektaşlarımızın 24 Temmuz Çarşamba günü mesai bitimine kadar tarafımıza isim ve sayı bildirmeleri gerekmektedir.
Bilgilerinize sunarız.
Program
09.00 Eski Stadyum önünden hareket
Kahvaltı
Yürüyüş
Yemek (Mangal)
18.00 Dönüş
Ücret
Kahvaltı, yemek dahil kişi başı 20 TL'dir.