Değerli Meslektaşlarımız;
Odamızın 2019 Yılı Olağan Seçimli Genel Kurulu 14.09.2019 Cumartesi günü Mesudiye Mh. 112. Cd. No:39/B Akdeniz/Mersin adresinde bulunan Oda binamızın Nur Işık Boyacıgiller toplantı salonunda 13.00 – 18.00 saatleri arasında yapılacaktır. Ancak; yasal çoğunluk sağlanamadığı takdirde 21.09.2019 Cumartesi günü yukarıdaki adreste bulunan Oda binamızın toplantı salonunda 13.00 – 18.00 saatleri arasında çoğunluğa bakılmaksızın, aşağıdaki gündemle Genel Kurul Toplantısı yapılacaktır. Seçimler ve oy kullanımı 22.09.2019 Pazar günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında yine yukarıdaki adreste bulunan Oda binamızın Nur Işık Boyacıgiller toplantı salonunda aşağıdaki gündemle yapılacaktır.
2019 Yılı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantı Gündemi
22.09.2019 SEÇİMLER;
Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Haysiyet Divanı ve TEB Büyük Kongre Delegeleri asil ve yedek üyelerinin seçimleri (09.00 – 17.00 saatleri arasında Oda Binamız Nur Işık Boyacıgiller Toplantı Salonunda yapılacaktır.)
Not: Eczacı Odaları Genel Kurullarına mazereti nedeni ile katılamayan üyeler mazeretlerini Oda Genel Kurul toplantısının bitiminden itibaren bir hafta içerisinde Oda Yönetim kuruluna yazılı olarak bildirmek zorundadır. Bu süre içerisinde mazeret bildirmeyen veya mazereti geçersiz kabul edilen üyeler, 6643 sayılı yasanın 8. maddesi gereği yıllık üye aidatı kadar para cezası ile cezalandırılırlar.