Bölgemizde şuan için sadece Tarsus İlçemizde uygulamaya konulan Cezaevleri Provizyon Sistemi (CETAS) projesi kapsamında karşılanan reçetelerde hatalı girilen ilaç dozlarının düzeltme işlemleri Odamız tarafından yapılacaktır.
Bu bağlamda CETAS Programı ile karşılanan reçetelerin doz düzeltme işlemleri için ekteki formun doldurularak, reçete görseli ile birlikte Odamıza ulaştırılması (faks/mail) gerektiğini bildirir,
Bilgilerinize sunarız.