İYİ ECZACILIK UYGULAMALARI-KLİNİK ECZACILIK-FARMASÖTİK BAKIM MESLEK İÇİ EĞİTİM PROGRAMI 15-20 EKİM 2009 ANKARA
Türk Eczacıları Birliği Eczacılık Akademisi tarafından eczacı odaları üyeleri için 15 ? 20 Ekim 2009 tarihleri arasında ?İYİ ECZACILIK UYGULAMALARI - KLİNİK ECZACILIK - FARMASÖTİK BAKIM?? Meslek İçi Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim, TEB Genel Merkezi? nde (Cinnah Cad. Willy Brandt Sok. No:9 Çankaya / ANKARA?da ) yapılacağı,
Eğitim programına katılmak isteyen meslektaşlarımızın www.eczakademi.org adresi, eğitim rezervasyon bölümü üzerinden ulaşacakları kayıt formunu doldurmaları gerektiği bildirilmiştir.
Eğitim programına katılım ücreti 75 TL?dir. Katılımcıların yol ve konaklama giderleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır.
Eğitime katılım sınırlı sayıda olacak ve katılımda başvuru sırasına öncelik verilecektir.