TEB Eczacılık Akademisi tarafından düzenlenen eğitimlerden “UYGUN ANTİBİYOTİK KULLANIMI VE KLİNİK ECZACI” MİEP 14 – 15 Ocak tarihlerinde Odamızda düzenlenecektir.
Prof. Dr. F. Vehbi İZZETTİN ve Doç. Dr. Mesut SANCAR tarafından verilecek eğitim 2 gün sürecektir. Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 13 Ocak Cuma günü mesai bitimine kadar Odamıza bilgi vermeleri ve 2 günlük eğitim bedeli olan 75 TL yi ulaştırmaları gerekmektedir.
Eğitim Programı Ekte sunulmuştur.
UYGUN ANTİBİYOTİK KULLANIMI VE KLİNİK ECZACI