Bildiğiniz üzere 01.01.2013 tarihinden itibaren çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri alma zorunluluğu başlamıştır.
Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen eğitimler Anamur, Bozyazı ve Aydıncık'ta faaliyet gösteren eczane personelleri için 27-28 Kasım 2015 tarihlerinde Anamur İlçemizde Belediye Meclis Salonunda yapılacaktır.
Eğitimler 1'er gün planlanmış olup, 8 saat sürecektir.
Eğitime katılacak olan eczane çalışanlarının ekteki başvuru formuna tercih ettikleri tarihleri bildirerek 25 Kasım 2015 tarihine kadar Anamur Temsilcimize başvuru yapmaları gerekmektedir. Eğitim bedeli 35 TL olup, 5 TL öğle yemeği ücreti alınacaktır.
Bilgilerinize sunulur.
Eğitim Programı
Başlama Saati 08:30
Öğlen Arası 12:00 / 13:00
Bitiş Saati 17:30
EĞİTİM BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ