Odamız Genel Kurulunda alınan karar gereği tüm eczanelerimizde E-Bilgi ekranlarının kurulumuna başlanacaktır. Nisan ayı sonuna kadar tamamlanması gereken kurulum işlemleri için meslektaşlarımızın yazılı başvuruları ile ekte bulunan sözleşmeyi 2 nüsha halinde imzalayarak Odamıza ulaştırmaları gerekmektedir.
Başvuru öncesi meslektaşlarımızın en az 22" vga ve hdmi girişli 2 adet monitör ile asgari 1000 VA. güç kaynağı temin etmeleri gerekmektedir. Kurulum öncesi teknik personelimiz tarafından eczanenizde keşif yapılacaktır.
Bilgilerinize sunulur.
E BİLGİ EKRANLARI İLE İLGİLİ SÖZLEŞME İÇİN TIKLAYINIZ