İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimine katılamayan eczane teknisyenleri için Odamız tarafından son kez eğitim düzenlenecektir.
Eğitime katılmak isteyen teknisyenlerin 14 Aralık 2015 tarihine kadar Odamıza ekte sunulan dilekçe ile başvuru yapmaları gerekmektedir. (Tüm ilçeler başvuru yapabilecektir.)
Eğitim tarihleri yapılan başvuru doğrultusun belirlenecektir. Eğitimler 1'er gün planlanmış olup, 8 saat sürecektir. Her gün 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Eğitim bedeli 25 TL dir.
Bilgilerinize sunulur.
EĞİTİM BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ